KLUBBEN » PERSONALE
Udvalg Navn Telefon Mail
Bestyrelse Bestyrelsesmedlem - Formand Camilla Møller 41174551 camilla41174551@gmail.com
Bestyrelsesmedlem - Næstformand Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
Bestyrelsesmedlem - Sekretær Susanne L Pedersen 61750994 25@nedergaard25.dk
Bestyrelsesmedlem Magnus Engedahl
Bestyrelsesmedlem Emil Lynge
Bestyrelsesmedlem Sussie Pedersen
Bestyrelsesmedlem Jesper Lyngholm
suppleant Christian Lambæk 25394001 worm.lambaek@gmail.com
suppleant Morten Odgaard 20254565 morten@odgaard.info
Kasserer Carina Märcher Rytter 41961540 Cmrytter@gmail.com
Økonomi Camilla Møller
Økonomi Carina Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
Udvalg


Hal bestyrelsesmedlem Marianne Worm 20295649 worm.lambaek@gmail.com
Støtteforening til Bording hallen Laila Kempel 20946441
Materiale ansvarlig Carina Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
Stævnekoordinator Helle Christensen 29458416 hellechristensen76@gmail.com
Uddannelse / Kurser Susanne L Pedersen 61750994 25@nedergaard25.dk
Webmaster Frants Sandberg  25246149 frants@sandbergfamilien.dk
Turneringskoordinator Pia Flinker 26659878 pia_flinker@hotmail.com
Sponsor Pia Lau 21417546 Familienlau@mail.dk
Sponsor Sanne Bodholdt 23687014 sbo@dkcompany.com
Ung trænere kontaktperson Susanne L Pedersen 61750994 25@nedergaard25.dk
Midtjysk Julecup Camilla Møller 22778654 camilla.moller@danpo.dk
Skumhåndbold Frank Jazczak 60165445 zigzag@1904.dk 
"Vand ansvarlig" Carsten Smed 86861039 Kontakt person: Susanne Skov 8723 1911
Hal inspektør Flemming Hansen 40314676 hallen@bordinghallen.dk
Aktivitets udvalg Ungdom Berit  B Madsen (Ansvarlig)  31600958 tireb18@hotmail.com
Senior Udvalg
Marianne Worm 20295649 worm.lambaek@gmail.com
Jesper Besse Roed 22949714 bessechek@hotmail.com
Midtjysk Julecup 
Camilla Møller 22778654 camilla.moller@danpo.dk
Sebastian Gydesen 23620419 sebastiangydesen@live.dk
Eva solhøj jensen  25388442 eva.solhoj@hotmail.com
Frants Sandberg  25246149 frants@sandbergfamilien.dk
Marlene Frank Bruun  42771155 marlenefrankbruun@gmail.com
  Peter Møller  22818887 tumlemoller@gmail.com
  René Friedrich  25549442 renefriedrich79@yahoo.dk
  Susanne Mortensen  41411228 supermor@energimail.dk
Senior afdeling S2 Herrer  1 hold
Træner Ulrik W 40374501 fam.skygge@gmail.com
Holdleder Bent Knudsen 41832141 knudsen.vinkelgade@kabelmail.dk
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
S3 Herrer 1 hold
Træner Jens Ole Merrild Saaby 61715378 jmsaaby@gmail.com
Holdleder
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
S3 Damer     Holdfællesskab "Engesvang Bording Håndbold" 2 hold
Træner Line Knudsen 40842149
Ass.træner
Holdleder
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 4042 1814 Cmrytter@gmail.com
Ungdoms afdeling TRILLE og TROLLE i Underskoven  1 hold
Ass Træner Carina Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
Ass Træner Pernelle Flinker 25388556 pernelleflinker@gmail.com
Børnetræner Maria Worm
Børnetræner Isabell Flinker 
Bestyrelses kontakt person Susanne L Pedersen 61750994 25@nedergaard25.dk
Mikro (A, B og C)  3 hold
Ass.Træner Akrobater + 0. årgang - mix Anita Lynge  50571835 anita.lynge@skolekom.dk
Ass. Træner Akrobater + 0. årgang - mix Marlene Frank Bruun 42771155 marlenefrankbruun@gmail.com
Ass. Træner Akrobater + 0. årgang - mix Stine Mølsted  23721505 stineolesen9@gmail.com
Gæstetræner  Emil Lynge 50571835 emillynge11@gmail.com
Børne træner Akrobater + 0. årgang - mix Anna Gry Brix
Børne træner Akrobater + 0. årgang - mix Emma Damholdt 
Træner 1+2. piger Kathrine Jørgensen 51230718 kathrine@odgaard.info
Forældre hjælper 1+2. piger
Ung træner 1+2. piger Frederik Dueras 22128262 tinnerogerio@hotmail.com
Børne træner 1+2. piger Anne Overgård 
Ass Træner 1+2. Klasse drenge Pia Flinker 26659878 pia_flinker@hotmail.com
Ass Træner 1+2. Klasse drenge Bo Pedersen 26222876 bo_skalmaje@yahoo.dk
Ass Træner 1+2. klasse drenge Berit Bøgeskov Madsen  31600958 tireb18@hotmail.com
Børne træner Drenge Theodor 
Børne træner Drenge Jakob Edling 
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
Bestyrelses kontakt person Susanne L Pedersen 61750994 25@nedergaard25.dk
U10 Piger  1 hold
Træner 3. klasser Kathrine Jørgensen 51230718 kathrine@odgaard.info
Ass Træner 3. Klasser
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
U10 Drenge  2 hold
Træner  Jakob Bonde 20200993 bonde7441@gmail.com
Træner  Camilla Møller 22778654 camilla.moller@danpo.dk
Ass. træner
Ass. træner
Holdleder Camilla Bauner 22835891 staffebrauner@live.dk
Gæstetræner 
Bestyrelses kontakt person Carina Märcher Rytter 40421814 Cmrytter@gmail.com
U12 Piger  2 hold
Træner Marianne Worm 20295649 worm.lambaek@gmail.com
Ass. Træner Anne Overby  22935162 anne@overbyklanen.dk
Ass. Træner Søren Holm 20841189 sren.holm.nielsen@gmail.com
Ass. Træner Jesper Lyngholm  20240279 lyngholm@aversi.dk
Bestyrelses kontakt person Pia Flinker 26659878 pia_flinker@hotmail.com
U12 Drenge  1 hold
Træner  Tina Edling 42277441 tf7441@gmail.com
Ass Træner
ass træner/ Holdleder
Bestyrelses kontakt person Pia Flinker 26659878 pia_flinker@hotmail.com
U14 Piger  1 hold
Træner Henrik Steffesen 24880375 henrik.steffensen@dk.g4s.com
Ass. træner Søren (Jøns) 24631677 soren@goma.dk
Ass. træner
Holdleder sekretær Sanne Bodholdt 23687014 sbo@dkcompany.com
Holdleder sekretær Linda Simonsen 40762684 lbsimonsen@fibermail.dk
Bestyrelses kontakt person Pia Flinker 26659878 pia_flinker@hotmail.com
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Copyright Bording KFUM Håndbold 2018